1 000 472

Bře 16, 2023

Vše začíná pohádkami, které klamou malé naivní děti a končí to politikou která klame dělnickou třídu a slibuje jí, že se bude po volbách mít lépe. Sliby se slibují a jenom blázni se krátkou dobu radují, než poznají, že je někdo zase chytře oklamal. Všichni lžou a ten kdo lže i krade a do psychického pekla se hrabe, proto žijeme v konzumním očistci, ve kterém je pravda a láska nahrazená díky reklamě lží a nenávistí, protože dobrota je v konzumním očistci jenom žebrota.

Nula z dálky vypadá jako číslo, vládnou nám všude na světě jenom nuly, co z dálky vydají díky reklamě jako veliká čísla, Petr Pavel je klasickou ukázkou nuly, co z dálky vypadala jako veliké číslo, je třeba ukončit všechny chybné procesy v tomto Matrixu, jenom tak eliminujeme konzumní očistec, ve kterém máme stres a deprese díky reklamě která nás klame.

Podívejme se na telefony s operačním systémem a telefony bez operačního systému, telefon bez operačního systému vydrží dlouho nabitý, protože v něm neběží chybné procesy, a navíc levný tlačítkový telefon se nemusí bát toho, že by do něj proniknul virus nebo malware.

Pochopte konečně to, že každý prezident je nula, která se snaží pomocí reklamy získat zde protekci a tím i výhody které si nezaslouží, smrt jasně dokazuje to, že každá nula je snadno nahraditelná, vše je zde hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace. Pravidla zde vše ohraničují, a tak se z nul stávají lháři a zloději, co si hrají díky reklamě na to, co ve skutečnosti nejsou.