1 000 469

Bře 15, 2023

Jak vyléčit civilizaci? V principu každá nemoc vychází z bezmocnosti, a tak to co je bezmocné to je i nemocné, proč je civilizace bezmocná, a tak je i nemocná? Naše lidská civilizace je nemocná nemocí, která se jmenuje stáří, stáří je nemoc, na kterou se jistě umírá. Podívejme se do přirozené přírody zde vše, co je staré to je rychle eliminované a většinou to poslouží jako potrava pro to co není staré. Jak došlo k tomu, že je zde vše staré, to jistě musí mít i nějakou příčinu, protože vše zde podle kauzality jsou jenom příčiny a jejich následky.

Příčinou stáří civilizace je dobrota k tomu, co zde má protekci a není zde socialismus ani kapitalismus je zde mnoho tisíciletí protekcionismus, který vytváří; centralismus, dogmatismus, populismus, idealismus, moralismus, nacismus, komunismus, extremismus, vandalismus, globalismus atd. z lidí se díky protekcionismu stali loutky na dálkové ovládání, a tak zde jsou války ve kterých lidi umírají zcela zbytečně po milionech a pro šílenou elitu je to jenom statistika, pokud ale v nemocnici zemře stářím mocná celebrita, tak se najednou pokrytecky vyhlašuje státní smutek!

Vše je zde o ohraničení protikladů, mezi kterými je napětí, které vše uvádí do pohybu, ti, co zde mají protekci chybně ohraničují protiklady a následkem je nemocná civilizace, z díla spatříme tvůrce, řešením je předat globálně moc a bohatství umělé inteligenci a robotům, lidi se přemístí z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už v rezervaci nerozmnožovali rychle jako myši. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrně budou roboti vyrábět roboty, člověk to byla obrazně jenom evoluční testovací verze Windows.