1 000 465

Bře 15, 2023

1 000 465 1

Místo živé pokladní s obchodě, je zde elektronická pokladna, kde si zboží sami zkontrolujete a zaplatíte jej debetní kartou. Místo chození na poštu nebo do banky je zde digitální pošta a digitální banka. Místo chození k demokratickým politickým volbám zde už brzo bude digitální politika a digitální ekonomika, a tak místo politiků a byrokratů, zde budou počítače a programy, nebude už existovat živý státní zaměstnanec.

Je to salámová metoda, kdy se pomalu krájí po malých plátkách tvrdý salám a najednou je salám zkonzumován, stejně tak se i pomalu a jistě zmenšuje počet pracovních míst v EU, a to, jak míst pro ty, co jsou dole, tak i míst pro ty co jsou nahoře. Dříve bylo zvykem přikládat ke zboží tištěný návod s barevnými obrázky, dneska je zde většinou jenom odkaz na internet, kdy si do počítače stáhnete návod z internetu.

Uvažuje se už o tom, že se zkrátí v EU pracovní doba, třeba tím že pátek nebude už pracovním dnem nebo se bude pracovat méně hodin, taky se v EU zakážou přesčasy. Proč se namáhat s plozením dětí v posteli, na internetu si vyberete, jaké vlastnosti a jaký vzhled bude mít vaše dítě a po digitální platbě vám bude dítě dodáno v dohodnutém termínu.

Továrna plná robotů digitální dítě vyrobí a vaše dítě bude na akumulátory, a tak jej budete moci ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu. Zaměstnavatelé si zase nechají na zakázku vyrobit digitální zaměstnance na akumulátory, které budou ovládat dálkově pomocí internetu, a na zaměstnance bude záruka 10 let, během servisní opravy vám dodají zdarma náhradního digitálního zaměstnance.

Nebo se podívejme na internet, založit si zde stránku nebo blog s doménou a redakčním systémem, to dokáže i malé dítě, stejně jednoduché je používání Facebooku nebo YouTube, jenom hlupák si dneska zaplatí drahého programátora, který mu naprogramuje stránku nebo něco jiného, najednou zjistíte že jste dlouhodobě nezaměstnaný, mládí je pryč a do starobního důchodu je ještě dlouhá doba, začnete uvažovat o soukromém podnikání na internetu, jenže zde jsou už všude místo lidí jenom programy co vytvářejí iluzi živého; programátora, administrátora, moderátora, obchodníka, atd.