1 000 464

Bře 15, 2023

Veliké nároky a malé mzdy, o tom je všudypřítomná konkurence, ten, kdo je díky protekci úspěšný, má velikou mzdu a nemá náročnou práci, logicky je zde otázka, jak získat protekci, a tak být úspěšný a tím i bohatý a populární. Je třeba pochopit konečně do hloubky to že realita to jsou protiklady mezi kterými je napětí, veliký pozor si dejte na reklamu, která vás klame a dělá z vás tak neúspěšné ubožáky.

Podívejme se na výběr počítače, reklama vám nutí špatné počítače, které nejdou na odbyt, co je dneska správný počítač? Správný počítač si budete muset nechat sestavit z dílů, které si sami vyberete ve spolupráci se specialistou, každý díl je důležitý a na žádném dílu se nevyplatí šetřit. Jako první je třeba vybrat základní desku počítače a jako druhé se vybírá procesor který pasuje do základní desky, nakonec vybereme počítačovou skříň a zdroj napájení.

Taky bude nutné nakoupit i; monitor, klávesnici, myš, reproduktory, sluchátka, tiskárnu atd. Aby vám mohl počítač dobře sloužit budete ještě potřebovat operační systém a rychlé připojení na internet. Dokonalost počítačového pracoviště se skládá z mnoha maličkostí a vytvořit optimální počítačové pracoviště to není rozhodně žádná maličkost.

Mnozí dneska si myslí to, že čas strávený na internetu je špatně využitý čas, chyba není v internetu, ale v tom že jsou uživatelé internetu většinou naivní amatéři, jde o to nebýt amatérem a být profesionálem, profesionál má ze svojí práce veliký ekonomický zisk, amatér nemá ze svojí práce ekonomický zisk.

Dobrota je žebrota, končí doba, ve které lidi pracovali tělesně jako dělníci a přichází doba ve které lidi budou pracovat jenom duševně, jde o to se optimálně tomu přizpůsobit a naučit se tomu, jak pracovat duševně, jenom tak se budete mít líp, díky politikům se líp mít nebudete, protože to jsou kariéristi, kterým jde jenom o to, jak zde hrát hlavní roli a mít se tak dobře.