1 000 461

Bře 15, 2023

Stačí jenom počítači ukázat to, jak to má dělat a počítač se naprogramuje k tomu, aby nahradil práci všech vysokoškoláků a středoškoláků, tak budeme moci zavřít střední a vysoké školy, zůstane jenom základní vzdělání a od 15 let bude každý pracovat do 80 let. Změní se i základní školství od 4 let do 15 let nebudou žáci chodit ráno do školy, ale výuka bude jenom přes internet a televizi, místo učitelů zde bude jenom umělá inteligence.

Mnoho specializací tak logicky rychle zanikne a vzniknou nové specializace se zcela novými nároky na lidi, co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme, co bude, budoucnost lze předpovědět jenom na rok, nikdo nedokáže předpovědět co zde bude za třicet let! Přijde období, ve kterém nejsou už osobní kontakty možné a vše se bude ovládat jenom na dálku.

Z hotelů se udělají byty pro lidi, protože cestovní ruch skončí, stejně tak skončí; restaurace, kina, divadla, galerie, turistické památky, obchodní domy, sportovní stadiony atd. robot lidem vyvenčí psa a dojde jim nakoupit to co lidi budou potřebovat. Lidi poznají, jak to vypadá venku jenom ze svého okna v bytě, takto bude konečně eliminováno to, že jsou lidi hříšníky, protože už budou konečně trvale pod kontrolou globální umělé inteligence.