1 000 459

Bře 15, 2023

Když jsem sestavoval optimální počítač pro rok 2023 tak jsem se řídil heslem, nejslabší článek určuje pevnost řetězu, žijeme v realitě, kde se často něco posere, a tak je zde život na hovno, proč se často něco posere? Něco se posere díky tomu, že je zde nejslabší článek řetězu, to platí u; techniky, vědy, ekonomiky, politiky, náboženství, filozofie, umění, sportu, reklamy, módy, školství, dopravy, zdraví, války, pandemie, totality, podnikání, psychiky, myšlení atd. kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, a tak je povýšen na vysokou státní funkci, o tom je populistická pokrytecká politika.

Proč při sestavování počítače je zde často snaha na nějaké součásti počítače ušetřit? Chceme ušetřit, protože jsme amatéři, nejčastější chybou je zde levný zdroj napájení počítače, to může vést k tomu, že se počítač poškodí, další častou chybou je špatně větraná malá skříň počítače, vůbec největší chybou je koupit si levný notebook, statisticky se vám levný notebook porouchá v okamžiku, kdy na něj skončila právě záruka. Všimnul jsem si toho, že kvalitní profesionální digitální technika je; veliká, těžká, drahá.

Šetříme na tom, co nemilujeme a nešetříme na tom, co milujeme, nejvíce milujeme to, co je nám blízké, to je logické, reklama nás klame a nutí nám to, co nepotřebujeme, věřte jenom tomu, co jste si pečlivě ověřili, dobrota je žebrota. Náboženství tvrdí že každý člověk je neznaboh, přitom boha si lidi vymysleli, aby tak mohli snadno dělat z cizích lidí hlupáky a tím i chudáky. Vše zde stvořila evoluce, díky ohraničeným protikladům, mezi kterými je napětí, tato energie zde se vším podle programů pohybuje, a tak po příčině zde následek je. Ty druhé vnímáme z pohledu; subjektivního, objektivního, ideologického, ekonomického, filosofického, psychického atd. vše je zde o situaci a organizaci, které se musíme přizpůsobit, ten, kdo se nepřizpůsobí, musí počítat s trestem.