1 000 456

Bře 15, 2023

1 000 456 1

Vše se dneska mění a jenom člověk je pořád pitomou opicí, všechny snahy o to, aby nebyl člověk pitomou opicí, jsou naivní a marné, jediným možným řešením je nahrazení lidí globálně za roboty, přirovnal bych člověka ke koni, který nám mnoho století dobře sloužil, ale s příchodem automobilů a traktorů došlo k tomu, že už koně v civilizaci nepotřebujeme.

S příchodem umělé inteligence a robotů už nebudeme potřebovat k ničemu lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Bude to veliký krok pro naši civilizaci, kdy místo pitomé elity zde bude umělá inteligence a roboti. S lidmi jsou jenom samé problémy, na které není řešení, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Ano, potřebujeme globální digitální optimalizaci a základem je nahrazení lidí za roboty, člověk je chybou v civilizaci, protože člověk není evolučně vytvořen pro to, aby žil v civilizaci, ale je vytvořen k tomu, aby žil nahý v pralese jako divoch, který je negramotný. Beru člověka jako nepovedenou testovací verzi a finální povedenou verzí je robot.

Vše jde optimalizovat tak že lidi už nebudeme v civilizaci k ničemu potřebovat, války a pandemie jsou jenom následkem toho, že lidí je zde všude jako sraček, a tak je splachujeme do hajzlu, mnozí pitomí skeptici říkají, že nahrazení lidí za roboty zde bude nejdříve až za sto let a že je zbytečné tento problém dneska řešit. Komu není rady tomu není pomoci, nemá smysl slepým povídat něco o tom, co spatřuje ten, kdo není slepý.