1 000 455

Bře 15, 2023

Nakupuji ve veliké samoobsluze v Praze a zapomněl jsem si nasadit bezdrátová drahá sluchátka a slyším, jak někdo telefonuje a řve do telefonu, že jej slyším na velikou vzdálenost, vypadalo to na mladého muže, který hovoří se svojí mladou partnerkou, o tom, co má nakoupit a popisuje co je v regálech. Takový mladý muž, to je jenom robot na dálkové ovládání, když zde nebyli mobilní telefony, tak měl každý na lístku napsáno, co má nakoupit a v samoobsluze bylo ticho. Dále neustále vidím, jak lidi koukají všude do mobilních telefonů a většinou mají na uších sluchátka, nevnímají tak vůbec svoje okolí, a tak stačí málo a mají problém, který může zásadně změnit jejich život.

Moderní civilizace se stala pro mnoho lidí drogou, na které jsou závislí, nebude to už trvat dlouho a bude zde místo internetu a televize globální virtuální realita ve které budou lidi trávit většinu svého času a virtuální realita lidem přeprogramuje mozek tak že se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání. Místo roušek budou lidi nosit virtuální helmy, a tak když se podíváte na druhého člověka tak budete okamžitě vše o něm vědět, aniž byste s ním museli mluvit.

Skončí problém s tím, že někdo mluví cizím jazykem, umělá inteligence vám vše rychle přeloží, to povede k multikulturní společnosti, kde bude každý člověk jenom statistickým číslem v globální statistice. Nebudeme už potřebovat chodit do školy, protože nás vše naučí virtuální realita, mnoho specializovaných povolání tak zanikne, a i mnoho povolání tak vznikne. To vše povede k velikému globálnímu nárůstu stresu a deprese, lidi si budou pokládat často otázku, kdo já jsem a nebudou moci na tuto otázku správně odpovědět. Správnou odpovědí bude, já jsem nula, co zde má nulovou hodnotu.