1 000 454

Bře 15, 2023

To, co bylo dříve nemožné, to bude v budoucnosti už možné, a tak zde bude domácí práce s velikým ziskem, vaše domácí práce bude o tom, že budete regulovat něco složitého a živého ve virtuální realitě tak aby to ve virtuální realitě optimálně fungovalo.

Budete v roli profesionálního hospodáře, který podporuje to, co je užitečné a eliminuje to, co není už užitečné. Nebude to práce pro každého, protože tato práce bude od vás vyžadovat profesionální přístup v nějaké úzké specializaci a vezme vám i mnoho času, vše je obchod, ve kterém je zadarmo jenom to, co nemá hodnotu!

Budete muset i mnoho investovat do moderního počítačového pracoviště a do velmi rychlého internetového připojení. Největším problémem bude pro vás to, že se budete muset neustále učit něčemu, co bude pro vás nové a cizí, práce se vám stane tvrdou drogou, na které budete závislí a mnozí psychičtí ubožáci se tak psychicky zhroutí a skončí v psychiatrické nemocnici.

Vaše práce bude o tom, že budete muset překonat problémy, o kterých si mnozí myslí že není možné tyto problémy překonat, budete muset trpělivě dlouho experimentovat, až konečně uspějete, a postoupíte tak do vyšší úrovně hry o peníze a výhody. Pravidla, podle kterých budete doma pracovat se budou často měnit, podle situace, vaším největším problémem bude nedostatek času a strach z toho že uděláte chybu.