1 000 453

Bře 14, 2023

Ano, programátora a administrátora může dělat i cvičená opice, jelikož jde o jednoduchou duševní práci tak není problém nahradit programátory a administrátory za programy, co se umí učit, a tak za krátkou dobu po zaškolení a praxi už amatérsky nechybují. Díky modernizaci a optimalizaci mizí pro lidi práce a je stále obtížnější si práci najít a udržet si dlouho tuto práci.

Jedinou jistotou na pracovním trhu je nejistota, vše se dneska rychle mění, člověk se začíná pomalu a jistě stávat zbytečným, a to vede k nárůstu stresu a deprese, nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou globálně trvale do rezervací daleko od civilizace, které budou mít na starosti jenom roboti a umělá inteligence.

Ti, co dneska mají veliké platy, si naivně myslí, že jsou nenahraditelní, myslet znamená nemít správné informace. Vývoj je postaven na tom, že se vše složité a drahé stane časem jednoduchým a levným. Podívejme se do roku 1923, jaké zde byli tehdy dobré zaměstnání a zjistíte to, že většina těchto dobrých zaměstnání zanikla nebo se stala špatnými zaměstnáními.