1 000 449

Bře 14, 2023

1 000 449 1

Kouknu na chytré hodinky, a je na nich chybný čas, protože nebyla zapnutá synchronizace s telefonem, zapnu synchronizaci a je vše v pořádku, vše je zde obrazně o zapnutí synchronizace, aby se zde nezastavil čas. Vše souvisí se vším, a proto zde musí být i funkční synchronizace, a to nejenom u času ale i u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, školství, dopravy, vědy, techniky, informací, programů, myšlení, vědění atd.

Jak vlastně dochází k tomu, že nefunguje synchronizace, a tak se zastaví čas? Ryba smrdí od hloupé hlavy, stalo se mi častokrát, že jsem někde nainstaloval nový lepší konzumní systém v nějaké mimozemské civilizaci, ale on nebyl používán, protože ti, co měli díky protekci velikou moc, neuměli optimálně nový konzumní systém používat.

Něco podobného bylo u Windows 10, kdy majitelé Windows 7, odmítali přejít na Windows 10 i když to bylo zadarmo. Stejně tak i mnoho starých lidí na světě, dosud používá mechanické psací stroje a odmítají používat počítače a internet. Ano, zde na této planetě Zemi, se bohužel zastavil u mnohého čas, mnoho let stará stránka Zpovědnice na internetu, co to proboha je?