1 000 444

Bře 14, 2023

1 000 444 1

Mnozí chtějí vše zadarmo, a tak hledají na internetu způsob, jak se obejít bez vlastní domény, možností je mnoho, ale všude z vás udělají administrátoři a moderátoři jenom ubohé ovce s nulovou hodnotou, protože všude je to o tom, moje hra a moje pravidla. Nedávno zaniknul Blog a brzo po něm zaniklo, Lide, dále je zde mnoho podobných virtuálních systémů, které si nedokážou na sebe vydělat, a tak jim logicky hrozí zánik. Vše je obchod, ve kterém jde o zisk, není zisk tak obchod zanikne.

Je naivní očekávat to, že budete mít na internetu z reklamy zisk, který vám umožní to, že vás bude internet dobře živit, pro zisk je potřeba veliká návštěvnost a zde je i veliká konkurence, která eliminuje vše, co je malé a amatérské. Skončila na internetu doba, kdy bylo vše pevně naprogramované, a tak bylo možné snadno najít způsob, jak mít velikou návštěvnost, dneska se všude nasazuje umělá inteligence, která pozná to, že se snažíte podvádět a okamžitě vás potrestá malou návštěvností.

Zpovednice je klasickou ukázkou naší zabedněnosti a neschopnosti se optimálně přizpůsobit technicky a vzhledem nové době, komu není rady, tomu není pomoci. Nehledejte na internetu náhražky za vlastní doménu, pochopte konečně to že, bez vlastní domény jsi na internetu jenom nula. V minulosti bylo možné se zaregistrovat na YouTube a mít zde rychle velikou návštěvnost, dneska to už není možné, protože je na internetu umělá inteligence a ta vám zablokuje na YouTube velikou návštěvnost!

Přichází období kontroly kvality obsahu toho, co je na internetu, tam kde je nekvalitní obsah tam je i malá návštěvnost a tím i malý zisk z reklamy nebo z prodeje zboží a služeb. Nevymýšlejte to, co je už na internetu vymyšleno, moudrost je v tom že se poučíte z chyb, co dělají druzí, pochopte konečně, že vaši dobrotu si musí každý na internetu zasloužit!