1 000 443

Bře 14, 2023

1 000 443 1

První pokusy o automatické řízení byli i složitých strojů, to vedlo nakonec k výrobě počítačů a později k vzniku internetu, který umí propojit všechny počítače a mobilní telefony. V současnosti pomalu přichází doba umělé inteligence a tím dochází k mnoha nečekaným změnám v naší konzumní globální kulturní civilizaci, nebude to už trvat evolučně dlouho a dojde k výrobě autonomních inteligentních levných kovových robotů na akumulátory.

Roboti budou v továrnách vyrábět ve velkém roboty, místo reklamy na drahá auta, zde budou reklamy na roboty. To logicky povede k tomu, že se budou všude zaměstnanci a funkcionáři nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, proč zaměstnávat pitomce, když je možné pitomce globálně trvale nahradit za roboty a umělou inteligenci.

Otázkou je už jenom, kdy pro pitomce práce nikde na světě za mzdu nebude? Logicky jako první se nasadí roboti a umělá inteligence tam kde se to ekonomicky vyplatí, to znamená, že první na řadě budou bohaté ekonomiky, ve kterých je drahá práce a investice do robotů a umělé inteligence se vyplatí. Nastane doba veliké nezaměstnanosti, tím se logicky dostanou organizace a státy do dluhové pasti, a nebudou už moci tak splácet svoje veliké dluhy.

Kapitalismus se globálně zhroutí a bude třeba rychle hledat nový moderní řídicí systém, který dokáže kapitalismus nahradit, tím novým systémem bude digitalismus, každý dostane tak do hlavy čip, který z pitomců udělá roboty na dálkové ovládání, tímto skončí rozdělení pitomců na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Místo jmen a titulů bude mít každý pitomec jenom globální statistické číslo a miliony mrtvých pitomců co neměli pro globální digitalizaci velikou cenu, se optimálně každý den recyklují, a to bude pro digitalizaci jenom statistika o optimalizaci řídicího systému.