1 000 441

Bře 14, 2023

1 000 441 1

Bavte se, o čem chcete, a nakonec zjistíte, že vše se točí kolem chybování, které způsobuje problémy a tím i deprese. Bůh je dokonalý, a tak nechybuje, protože on nikdy fyzicky ani psychicky nepracuje, on má na práci jenom svoje svaté zástupce, a tak chybují jenom jeho svatí zástupci, a on chybující zástupce trestá za chyby, anebo je rovnou eliminuje, a novými zástupci nahrazuje.

Je možné zmenšit fyzickou velikost průměrného člověka? Podívejme se na konzumní produkty, jak se zmenšují, dříve zde byli jenom veliké hodiny ve věži, co měli závaží, která je poháněly, potom přišli kukačky, které měli také závaží, dneska zde jsou mobilní telefony, ve kterých jsou hodiny, nebo máme stolní hodiny na baterku, co si umí sami nastavit správný čas a při změně na letní čas se sami seřídí.

Nebo se podívejme na počítače, za mého mládí byl počítač tak veliký, že potřeboval velikou místnost, dnešní průměrný mobilní telefon má mnohem větší početní a paměťový výkon než starý počítač, co zabíral celou místnost! Nejmodernější průměrné počítače vypadají jako krabice na boty, a nejsou ani drahé, spotřeba elektřiny je zde jako u mobilního telefonu! Pokud se vše desetinásobně zmenšilo, proč by se nemohl člověk fyzicky zmenšit desetinásobně.

Místo velikosti 170 cm by člověk měřil na výšku 17 cm, není to nějak nový nápad, pohádky jsou už mnoho století plné malých lidí, populárnější ale bývají bohužel v pohádkách většinou obři, ostatně existují i velmi malé opice, takže geneticky zmenšení by bylo bez problémů možné. Představte si kilo rýže, které by dokázalo nasytit na celý den sto pracujících lidí v Číně, je třeba škrtat náklady na; jídlo, oblečení, benzín, elektřinu, dopravu, drogy atd. malý 17 cm vysoký člověk, bude mít i malé ekonomické nároky!