1 000 439

Bře 14, 2023

Vědět je lepší než myslet, milionářem se stává ten, kdo ví a umí to co ví draho prodat, vše je zde o penězích, za vším byli a budou peníze a vše vyřeší peníze, peníze jsou drogou, na které je v konzumní civilizaci vše existenčně závislé, dobrota je zde žebrota a nadbytek vzniká díky nedostatku, jak si to každý udělá takové to i má, komu není rady tomu není pomoci.

Na internetu neustále vznikají a zanikají; stránky, blogy, sociální sítě, katalogy, encyklopedie, portály atd. je to hra o výhody a peníze, je těžké být v této hře lepším, než je konkurence. Za úspěchem je vždy a všude profesionalita, mnohdy něco vypadá z dálky jako profesionalita a z blízka spatříme amatérismus, nejprve prověřujte, než začnete čemukoli důvěřovat, lidi dělají chyby a je málo těch, co se díky moudrosti umí poučit z cizích chyb, a tak se z nich stanou milionáři. Víte, co se vám nejvíce vyplatí?

Nejvíce se vyplatí optimální specializace, nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, to, co je pro jednoho správný pán to je pro jiného chybný pán, to, co je dneska správný pán to je zítra špatný pán, vše je zde časoprostorová řeka, do které dvakráte nevstoupíš, protože tako řeka je pořád jiná. Jenom z díla poznáme tvůrce, dejte si pozor na reklamu, která se snaží vás chytře oklamat!

Stvořitelem vesmíru a života jsou programy které naprogramovala evoluce, není zde žádný subjektivní bůh, ke kterému se lze modlit, na nebesích jsou jenom hvězdy a planety, není tam Hospodin! Sekty a náboženství jsou jako Windows 3 který je vám už na hovno, protože moderní počítač dneska potřebuje moderní operační systém Windows 11!

Svaté knihy to je jenom ubohá reklama na zázraky, pokud potřebuješ zázraky tak si je musíš zasloužit svojí profesionální prací, pokud jsi egoistický parazit tak počítej s tím, že tvůj život bude stát za hovno, protože egoistických parazitů je zde globálně jako sraček, a ti co jsou díky výhodám nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole.