1 000 436

Bře 14, 2023

Nebyl zde socialismus a není zde kapitalismus, je zde všude na světě egoistický parazitismus už mnoho tisíciletí, ti, co mají díky výhodám, moc a bohatství, egoisticky parazitují na chudých a bezmocných, co je dovoleno těm, co jsou nahoře to je zakázáno těm, co jsou dole, o tom je každá mocná politická nebo náboženská ideologie, jednoduše řečeno, moje hra a moje pravidla.

Naštěstí už velmi brzo pro lidi práce za mzdu nebude, na práci zde budou počítače a stroje, je už běžné to že si sám v obchodě namarkuji u automatu zboží a zaplatím kartou, nebo zaplatím složenku u bankomatu, stejně tak je zde automat na vracení lahví, tento rok přichází zase auta bez řidiče, brzo zde bude každý stát na světě bez státních zaměstnanců.

Sedí ředitel v kanceláři a sekretářka mu volá, máte návštěvu, je zde autonomní inteligentní robot na akumulátory a on bude za vás zde dělat ředitele, taky je zde i druhý autonomní inteligentní robot na akumulátory co bude za mě dělat sekretářku, co mám dělat? Já jdu si zabalit svoje věci a vám bych taky doporučil si zabalit svoje věci, takový je život.