1 000 431

Bře 14, 2023

Vše zde je jako vysoká škola kdy každý rok postupujeme do dalšího ročníku, pokud se dobře učíme, a tak na počátku našeho učení je náboženství a na konci je globalizace. Náboženství, politika, reklama, globalizace. V současnosti je naše konzumní společnost ve stádiu reklamy a připravujeme se na globalizaci která eliminuje hranice mezi státy, sjednotí měny na globální měnu, sjednotí se jazyk na globální jazyk atd.

Náboženství slibuje zázraky po smrti, politika slibuje zázraky po volbách, reklama slibuje zázraky po zakoupení zboží nebo služby, globalizace slibuje zázraky po sjednocení; peněz, jazyků, norem, morálky, zákonů, pravidel, vědy, techniky, informací, programů atd. sliby se slibují a blázni se dočasně radují. Co bude pro lidi znamenat globalizace?

Globalizace bude znamenat digitální totalitu ve které bude každý jenom číslem s nulovou hodnotou, všemu bude vládnout jenom umělá globální inteligence a ta to všem lidem spočítá, zavede se přídělový čipový systém a kontrola porodnosti, rozmnožovat se budou moci jenom geneticky dokonalí lidé. Lidská práva evolučně skončí a místo nich zde bude to, že umělá inteligence má vždy svatou pravdu.