1 000 430

Bře 14, 2023

Díky umělé inteligenci se lidi odsunou z civilizace do rezervace a v civilizaci budou místo lidí jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, které bude ovládat globální umělá inteligence a tím se v civilizaci eliminuje reklama, která se snaží egoisticky klamat konzumenty.

Reklama z lidí udělala loutky na dálkové ovládání, vždy se ptej na to, kdo má z reklamy největší užitek a zjistíš to, že největší užitek mají z reklamy ti, co jsou díky protekci a korupci nahoře, a tak rozhodují egoisticky o nás bez nás.

Vše je zde hra podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, reklama se snaží o to abychom v této hře chybovali a umožňuje vyhrávat těm co si reklamu zaplatili. Konáme zlo ve snaze se mít dobře, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole.

Války v nahotě odhalují to, že pro ty, co jsou nahoře jsou ti, co jsou dole jenom statistikou, ve které miliony zbytečně mrtvých lidí to jsou jenom statistická čísla, pokud ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak je to najednou národní tragédie a státní smutek se najednou vyhlašuje. Každý egoista se řídí heslem, moje hra a moje pravidla, to logicky vede ke konfliktům a následkem je všude dlouhodobě blbá nálada a tím i veliká konzumace piva a cigaret.