1 000 422

Bře 14, 2023

Po technické stránce není problém založení; stránky, blogu, sociální sítě atd. náklady mohou být nulové, stačí jenom trochu času věnovat nastavení systému pomocí uživatelského rozhraní, největším problémem byl a bude kvalitní obsah a správná specializace. Dokonalost se skládá z milionu maličkostí, ale dosáhnout dokonalosti není maličkost, zde platí z díla poznáš tvůrce, jde o to nebýt amatérem a být profesionálem. Velikým problémem je stáří domény, nově založená doména je dlouhou dobu vyhledávači ignorována a zde mohou pomoci jenom hodnotné odkazy.

Nevěřte na zázraky, co vám slibují programátoři a designéři, jediným zázrakem je obsah stránky, protože programy, co prohledávají neustále internet poznají hodnotný obsah a tím vám zajistí sledovanost, veliký pozor si dejte na originalitu, nekopírujte z cizích stránek obsah, protože to vyhledávače poznají a za to vás potrestají.

Název stránky by měl odpovídat obsahu na stránce, nejčastější chybou je to že pitomci píší na stránky pitomosti, to logicky nemůže fungovat. Jakmile má něco popularitu tak okamžitě vzniká snaha tomu konkurovat, klasickou ukázkou je dneska YouTube a Facebook kde nemáte šanci uspět. Není důležité mít statisticky velikou návštěvnost, když je každá návštěva krátká a už se neopakuje, musíte zaujmout originalitou a kvalitou návštěvníky jinak nebudete populární, buďte tím, čím jste a nehrajte si na to co nejste.