1 000 421

Bře 14, 2023

Dokud nebudete šťastní, do té doby bude nešťastní a tím mít i psychické problémy, protože máme nevyřešené problémy. Pokud něco nevíme tak na to myslíme a tím se snažíme získat vědomosti které nám mohou pomoci vyřešit naše problémy. Reklama nás klame od narození do smrti, vše začíná pohádkami a končí to reklamou na léky, pravda byla nahrazená reklamou a láska byla nahrazená penězi, vše je už jenom obchod, ve kterém je dobrota žebrota.

Nemá smysl chodit do divadla, když vše je zde jedno veliké divadlo, ve kterém si každý pitomec na něco hraje a každý se tak se i do něčeho zbláznil, normální je zde už jenom příroda, do které utíkáme proto, abychom si zde mohli krátkou dobu odpočinout od konzumního blázince.

Jsme násilím donucení ke vztahům, které nás ničí ekonomicky a psychicky, společnost je dneska těžce nemocná a ta nemoc se jmenuje reklama, jakmile jsme se naučili mluvit a později jsme se stali i gramotnými, tak následkem byl vznik reklamy, která nás všude jako stín pronásleduje.

V současnosti je zde veliká reklamní kampaň na pandemii a politici dělají z pracujícího lidu hloupé ovce tím, že vyhlásili nouzový stav a nošení roušek, jde o obyčejnou sabotáž ekonomiky a sociálního systému podle hesla po mě potopa a z cizího krev neteče. Je třeba skončit s reklamou co nás klame, nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace a tím pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.