1 000 419

Bře 14, 2023

Místo chození do kostela nebo na podnikové schůze, je zde dneska televize, která se stala moderním strojem na vymývání mozků pomocí reklamy, reklama nás klame od narození do smrti, už zbývá jenom dát všem lidem do hlavy čipy, a tak učinit z lidí loutky na dálkové ovládání a vše bude globálně ovládat jenom umělá inteligence, vadný genetický jedinec se bude eliminovat v krematoriu, aby zde s ním nebyli problémy, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita, každý dostane do hlavy čip takto se z hříšných čertů stanou svatí andělé co nelžou a nekradou.

Ve spánku vám čip vyčistí mozek od hříšnosti a pitomostí, nikdo nebude znát svoji minulost ani nebude znát svoji budoucnost, každý bude znát jenom práci a spánek, skončí tak; pohádky, umění, sport, školství, reklama, náboženství, politika, filosofie, móda, kariérismus, alibismus, pokrytectví, populismus, pyšnost, lakomost atd. Eliminuje se přelidnění a degenerace, zavede se kontrola porodnosti a mít děti budou moci mít jenom dokonalí jedinci.

Nebudeme už potřebovat; telefon, počítač, televizi, hodinky atd. díky čipu nebudeme totiž už znát skutečnou realitu a mozek bude znát jenom virtuální realitu ve které nejsou problémy a egoismus. Vše je v civilizaci o náhražkách a je logické že dojde i k nahrazení reality za virtuální realitu, ostatně nic nového s podobnou myšlenkou už přišel film Matrix.