1 000 413

Bře 14, 2023
Vše existuje v času a prostoru podle pravidel času a prostoru, jde zde o pravidla protikladů, mezi kterými je většinou napětí a o pravidla příčin a následků.
Pokud je zde chyba, která způsobuje problémy, tak ta chyba má i nějakou příčinu a pokud se příčina najde a eliminuje tak chyba je eliminována.
Vše v nás a okolo nás to je testovací verze, finální verze je utopie!
Vzpomínám si na slova z projevu prvního prezidenta, nezvolili jste si mě, proto abych vám lhal jako ti, co zde byli přede mnou.
Pravda je jako zrcadlo, a proto je nahrazována často lží!
Někdo hlásá skepticismus a jiný hlásá dogmatismus, populární je dogmatismus, a tak jsou skeptici pronásledování už mnoho tisíciletí a stávají se tak z nich mučedníci.
Největším problémem je v ekosystému invaze, jsou zde invazní druhy, které se chovají jako by jim ekosystém patřil, pandemie, která nám způsobila mnoho problémů je o invazním druhu viru.
Je zde i ekonomická invaze založená na tom uvrhnout rodiny a organizace do velikých dluhů, dluhy jsou moderní otroctví.
I na internetu je problém s invazí; reklamy, propagandy, cenzury, dogmatismu atd. podle pravidla, moje hra a moje svatá pravidla.
Za vším je inteligence a vědomosti, o někom říkáme že mluví jako moudrá kniha, takový člověk se stal naprogramovaným robotem, který amatérsky nechybuje.
Moudrý člověk je jako zrcadlo, do kterého se hlupáci nechtějí podívat, aby v tomto zrcadle nespatřili hlupáka, co myslí na hlouposti a říká hlouposti.
To ta minulá všemocná elita byla plná hlupáků, o tom to je, že sebekritika není u všemocné elity populární!