1 000 410

Bře 13, 2023

1 000 410 1

Podívejme se třeba na fotoaparáty, neustále zde jsou nové fotoaparáty, které jsou o trochu lepší než ty staré fotoaparáty, nový výrobek se lépe prodává, a to samé platí i o službách kde se taky neustále něco zlepšuje a modernizuje. Nebude to trvat evolučně dlouho a najednou zde bude robot prezident který bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty.

Práce za mzdu zde už nikde pro lidi nebude, a tak se lidi odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali. Podívejme se na internet zde už se využívají programoví roboti, co umí prohledat internet, a tak není problém najít na internetu informace které potřebujete.

Mnoho vysokoškoláků si naivně myslí, že je už brzo nenahradí umělá inteligence, nebo autonomní inteligentní robot na akumulátory, stejně tak si lidi v minulosti naivně mysleli že se nikdy lidi nedostanou do vesmíru, protože je to nemožné, to, co je dneska nemožné, to za krátkou dobu bude možné!

Práce je pro lidi trestem za jejich hříšnost, jenže bez práce je člověk v konzumní civilizaci zbytečný, a tak bude odsunut do rezervace. Vše evolučně směřuje k minimalismu, který nahradí kapitalismus a socialismus, místo peněz zde bude přídělový čipový globální systém, tím skončí obrovské plýtvání hodnotami a časem.