1 000 406

Bře 13, 2023

Vše je o geniálním nápadu, který realizujete, nevěřte na to, že se někde zaregistrujete a bez práce se z vás rychle a snadno stane milionář, to jsou jenom pohádky pro hlupáky, bez profesionální práce nejde být milionářem! Veškerá práce to je obchod, ve kterém je výměna hodnot, která je výhodná pro obě strany, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Mnoho lidí se zaregistruje na YouTube nebo na Blogger a věří že se z nich brzo stane milionář, brzo jim dojde že tak to nefunguje, je třeba si koupit doménu a tu dát na hosting, je to jako když zasadíte semena a čekáte že z těchto semen vyroste něco co vám přinese užitek. Pokud jste to zvládli a máte konečně svoji soukromou doménu kterou jste zprovoznili na hostingu, tak nastupuje problém s tím, jak si zajistit velikou návštěvnost kvalitních návštěvníků, co se budou na vaši stránku vracet.

Zde se dostáváme k problematice konkurence, jak být lepší v kvalitě a ceně, než je vaše konkurence? Je to jako ve sportu, mnoho sportovců touží po úspěchu, ale minimum sportovců úspěchu dosáhne. Nevěřte na zázračné teorie, kterých je plný internet anebo je zde i mnoho knih plných rad, jak být na internetu milionářem, teorie v praxi nefunguje! Vše je na internetu šachová hra, ve které pravidla určuje internet nebo situace, za porušení pravidel je tvrdý trest, vše, co dáváte to nazpět dostáváte, tam kde je kvalita tam je i veliký jistý zisk!