1 000 405

Bře 13, 2023

Digitalizace rychle změnila konzumní očistec v mnohém, všechny novinky a vynálezy mají svoje klady a zápory, když se totiž k něčemu přiblížíme tak se automaticky od jiného vzdálíme, stvořili jsme nový digitální kult, kterému sloužíme, místo čtení knih a časopisů je zde; telefon, tablet, notebook, televize, rádio atd. problémem je to že za posledních sto let se zde vše od základů restartovalo a najednou se z lidí začali stávat roboti na baterky.

Obrazně mi to celé připomíná osobní auto, které může jet velikou rychlostí po dálnici, ale v realitě stojí ve městě často na křižovatce a čeká dlouho na to, že bude moci jet k další křižovatce. Máme rychlé moderní systémy, ale nemůžeme jejich rychlost využít, protože se realita nedokázala rychle přizpůsobit těmto novým rychlým systémům.

Vše je spojeno se vším a nestačí jenom změnit to, že si pořídíme veliký mobil a rychlý internet, veliké změny vyžadují veliké množství času a peněz! Nebude to už trvat dlouho a bude zde robot prezident co bude vyznamenávat roboty, tím skončí pro lidi možnost vydělávat si prací peníze a bez peněz budeme muset civilizaci přenechat umělé inteligenci a robotům, otázkou je už jenom, za jak dlouho zde bude robot prezident?