1 000 403

Bře 13, 2023

Náboženství stvořilo pro duši posmrtnou existenci pomocí; převtělení, pekla, ráje atd. to jsou jenom pohádky, se smrtí těla umírá i lidská duše, lidská duše to jsou jenom informace a programy.

Moderní věda a technika už brzo dokáže získat z mozku důležité informace a programy a ty umístí do virtuální reality, po otestování duše ve virtuální realitě budeme moci lidské tělo eliminovat v krematoriu. Bude to veliký evoluční krok pro naši civilizaci kdy zde u nebudou problémy s lidským tělem, které je; hladové, žíznivé, nemocné, unavené atd.

To bude logicky znamenat restartování kulturní civilizace, zanikne kult těla a vznikne kult virtuální duše. Z čertů se tak najednou stanou andělé, co nelžou a nekradou, konečně se bude moci každý seberealizovat profesionální prací pro virtuální realitu.

Nebudeme už k ničemu potřebovat soukromé vlastnictví a peníze tím zanikne rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudou zde ani války a pandemie, konání dobrých skutků se nám vyplatí, protože nám už ten druhý nebude peklem.