1 000 397

Bře 13, 2023

Umělci vyobrazují boha oblečeného, protože pokud by vyobrazili boha nahého tak bychom vnímali boha zcela jinak. Proč by měl být bůh oblečený to nemá logiku ani smysl, oblečení je jenom obal, který klame svoje okolí! Bůh není subjekt, který bychom mohli spatřit, bůh to jsou informace, ze kterých je stvořen vesmír a život, pokud bychom teoreticky eliminovali z vesmíru informace tak by vesmír zaniknul, naštěstí prakticky nejde z vesmíru eliminovat informace, tvrzení že vesmír vznikl je omyl, vesmír prochází neustálým restartováním a restart nějaké malé části vesmíru se může jevit pitomcům jako vznik vesmíru.

Vše, co lze pomocí našich smyslů a mozku vnímat to jsou jenom informace, hmota to je hologram, který vypadá jako realita, vše je zde složeno jenom z informací a napětí mezi protiklady je zdrojem energie který zde se vším pohybuje, a tak se vše recykluje, a tak staré nové neustále všude nahrazuje. Je třeba začít s vyčistěním informačních systémů od informační špíny, pro nikoho nebudou výjimky a imunita.

Každý pitomec dostane do hlavy čip a ten pitomce odřízne od reality plné pitomostí, takto zde zvítězí pravda nad lží, tím logicky skončí; reklama, politika, náboženství, pohádky, dogmata, dezinformace atd. bude to globální vojenský tvrdý režim a ten kdo nebude plnit optimálně normy ten bude eliminován jako genetický zmetek! Takto zde globálně rychle skončí amatérismus, díky kterému zde byla bída a tím i blbá nálada, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít!