1 000 395

Bře 13, 2023

Naše konzumní kultura se točí od svého vzniku okolo chyb, a proto z nás udělala pyšné pitomce, všechny snahy o to, aby se naše kultura netočila okolo chyb jsou naivní a marné, umíme změnit u všeho jenom povrch podle módy, ale pod povrchem je pořád mnoho chyb u; vědy, techniky, školství, politiky, náboženství, filosofie, psychiky, reklamy, ekonomiky, dopravy, bydlení, podnikání, byrokracie atd. komu není rady tomu není ani pomoci.

Byli jsme mnohokráte mediálně varování že brzo přijde globální dlouhodobá pandemie spojená s ekonomickou krizí jenže pyšní pitomci se uzavřeli do svého světa drog a iluzí a když najednou přišla pandemie a krize tak to pyšní pitomci nejsou schopní pochopit a dělají jednu pitomost za druhou, a tak se zavírají; hranice, letiště, školy, obchody, restaurace, hotely atd. testování a očkování je k ničemu to už ví dneska každý normální člověk, přesto to ti, co nám vládnou nedokážou pochopit!

Lidi dělají chyby, protože nejsou evolučně dokonalí a není dokonalí ani konzumní svět ve kterém lidi existují od té doby co evolučně z opice vznikli. Vše zde je příčina a následek, veškerá energie vzniká díky napětí mezi protiklady, realita to je naprogramovaný proces, který pulzuje, a tak po dobru zde zlo je. Bible je klasickou ukázkou toho že lidi dělají chyby, všechny chyby, co dělají lidi vznikají v lidském myšlení, které je chybně naprogramováno díky rodině a škole.

Měníme rychle globálně vše, co je okolo nás a zapomněli jsme na to, že je potřeba i změnit i naše myšlení tak abychom už nedělali chyby díky kterým se z nás stali pyšní pitomci. Podívejte se kriticky na sociální sítě a fóra na internetu a dojde vám to, že se nám pyšní pitomci přemnožili a následkem je to že žijeme v globální psychiatrické nemocnici kde si každý hraje na to co není, řešení spatřuji v tom, že lidi nahradíme za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě už lidi tak nejsou zde ani chyby, člověk to byla testovací verze a GVKB robot je finální verze, vše je zde dočasným evolučním experimentem.