1 000 393

Bře 13, 2023

Jaké vynálezy proměnili opici na člověka? Proměna opice na člověka je spojená s vynálezy, které nám sloužili k tomu abychom se měli lépe, každý vynález je obrazně jako schod, po kterém můžeme vystoupit evolučně o něco výše, jsou schody malé a veliké, některé vynálezy nám sloužili jenom evolučně krátkou dobu a jiné nám slouží evolučně dlouhou dobu, některé vynálezy sloužili jenom malému množství lidí a jiné vynálezy sloužili velikému množství lidí.

Všechny vynálezy jsou spojené s tím že nám přinášejí nějaký užitek nebo výhody, po určité době dochází k tomu, že se vynálezy stávají samozřejmou součástí našeho života a naší společnosti. Beru všechny vynálezy jako složení zkoušky a postoupení evolučně nahoru, často dochází k tomu, že vynález se dlouho vylepšuje, aby nám lépe sloužil, někdy je zde snaha zablokovat vylepšování vynálezu, protože je zde strach ze změny.

Vynálezy nejsou spojené jenom s lidmi a jejich civilizací, vesmír a příroda zde existuje díky vynálezům vzniklým díky evolučnímu procesu, pokud je zde problém tak je snaha ten problém vyřešit, a tak vznikají vynálezy anebo vylepšování vynálezů. Často dochází k zneužití vynálezů ve válce, nebo při parazitování mocných na bezmocných.

Pomocí vynálezů se mění vše okolo nás, a to má za následek to, že my se měníme podle toho, co je okolo nás. Z lidí se tak stávají roboti na baterky, které ovládají jejich závislosti, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, umělá inteligence se stane největším vynálezem, díky kterému zde evolučně člověk zanikne.