1 000 392

Bře 13, 2023

Podívej se do zrcadla a spatříš v něm naprogramovaný systém, vesmír a život to jsou naprogramované systémy které naprogramovala evoluce, člověk je první inteligentní systém, který začal používat programování ve velkém, a tak si naprogramoval kulturní civilizaci a dneska začíná programovat počítače a internet, život člověka je dneska naprogramován od narození do smrti.

Všechny programy a operační systémy to jsou ovladače které něco umí ovládat tak aby to automaticky samo fungovalo. Termostat to je jednoduchý naprogramovaný systém, který udržuje nastavenou teplotu v ledničce, čím více je naprogramovaný systém složitý tím více i chybuje, proto je zde optimalizace, která složitost jednoduchostí nahrazuje.

Covid-19 je signál, který nám říká, vaše kulturní civilizace je zbytečně složitá a potřebuje optimalizaci, centralizace a monopoly jsou továrnou na složitost, podívejme se od přírody zde není centralizace a monopoly, a tak zde není ani složitost a nejsou tak zde ani pandemie a války. Komu není rady tomu není pomoci, toto je už poslední varování a pokud na něj nebudete reagovat, tak vás zde už brzo nahradí umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory.