1 000 390

Bře 13, 2023

Pokud chcete dokonalý operační systém tak si nainstalujte Linux, na kvalitní počítač. Kam nemůže čert tam on nastrčí notebook s Windows, vlastnosti notebooku s Windows jsou stejné jako vlastnosti ženy, taky nikdy nevíte, co vás bude čekat!

Naděje na to, že nová verze Windows už bude bez chyb je jako naděje na to, že nová manželka bude bez chyb! Problémem Windows je to že on slouží mnoha pánům, a tak když se jednomu pánu zavděčí tak jiného pána rozzlobí, a proto zde jsou modré obrazovky smrti a neustálé aktualizace spojené s restartováním!

V okamžiku, kdy na Windows skončí technická podpora je konečně už Windows bez chyb a je na něj spolehnutí, nevěřte tomu, že provozovat Windows co už nemá technickou podporu je chybou, mnoha uživatelům Windows 7 nevadí že poslední podpora na tuto verzi skončila 14. ledna 2020.

Proč vlastně o tom píši? Mám nainstalovaný Windows 11 na novém počítači a najednou zde byla modrá obrazovka smrti, a přitom jsem si jenom prohlížel internet a nespouštěl jsem žádné programy.