1 000 381

Bře 13, 2023

Při instalaci Windows 11 dochází ke kontrole počítače a pokud počítač nesplňuje požadavky tak se instalace ukončí, proč vlastně Microsoft poprvé přistoupil k tomu, že začal blokovat staré počítače? Se starými počítači je mnoho problémů, které musí řešit programátoři, a tak je zde snaha donutit konzumenty k nákupu nového počítače.

Starý počítač je obrazně jako starý prezident, který nefunguje už dobře, a tak jsou s ním veliké problémy. To mě vedlo ke geniální myšlence na to, že se zavedou globálně každoroční kontroly lidí od narození do smrti na to, jak jsou zdraví a jakou mají pro společnost hodnotu, nekvalitní jedinci se eliminují v krematoriu.

Jde o to, aby u počítačů seděli jenom uživatelé, co jsou kvalitní, a tak nezpůsobí už problémy ostatním lidem díky internetu. Svým způsobem je každý člověk jenom naprogramovaný robot a starý robot se musí nahradit za nového robota, jenom tak zde nebudou zbytečné problémy, pro nikoho na světě nebude imunita nebo výjimka. Co se týká operačního systému Windows 11 ten evolučně nahradíme za MX Linux.