1 000 380

Bře 13, 2023

Vše se evolučně rychle nečekaně mění a co bylo to zde už není, bylo napsáno mnoho knih o budoucnosti a vždy se ukázalo to, že naše naivní představy nedokázali zvládnout správně téma budoucnosti. Naše paměť nedokáže zase zvládnout to co se stalo v naší minulosti a vše zapomene, nemůžeme cestovat časem, a tak existujeme jenom v tomto okamžiku kterým je rok 2023.

Na začátku roku si pitomci naivně myslí že se jim podaří nějaký úspěch, po kterém dlouho marně touží, jenže nemají pevnou vůli jít dlouho za tím po čem touží. Budoucnost je utvářená v současnosti naším myšlením a konáním. Pokud se podíváme do minulosti na to, jak vznikali a zanikali na světě vyspělé kulturní civilizace, tak nám dojde to, že vyspělost každé kulturní civilizace je o zvládnutí dopravy; lidí, věcí, informací atd. v zaostalých civilizacích se vše většinou dopravuje zaostalým způsobem a tím je tam všude běžná bída a zaostalost.

Vybudovat funkční rychlé dopravní systémy to je náročné časově a ekonomicky, nová doba přichází s rychlou dopravou; dat, informací, programů, zvuku, videa atd. V minulosti trvalo velmi dlouho, než se něco brkem napsalo na pergamen a potom se to dostalo pomocí poslů na velikou vzdálenost. Dneska použijete telefon nebo notebook, a to co napíšete se dostane velmi daleko okamžitě.

V roce 2223 bude vše o veliké rychlosti, to, co bude pomalé to bude evolučně eliminované, podívejme se třeba na zapnutí mobilu nebo počítače, které je většinou pomalé, to skončí a zapnutí jakékoli naprogramované techniky bude okamžité, stejně tak i načtení čehokoli ve virtuální globální realitě bude okamžité. Budete mít složitý problém a ten se okamžitě vyřeší, moderním zaměstnancem se stane v roce 2223, autonomní inteligentní GVKB robot na akumulátory.