1 000 379

Bře 13, 2023

1 000 379 1

Vše je zde o profesionální práci, díky které je zde veliký ekonomický zisk, mnoho lidí se snaží podnikat na internetu a nemají ze svojí práce zisk který by z nich udělal milionáře, neuvědomují si to, že jejich práce není profesionální! Profesionální práce je jako být v první lize ve sportu, tam kde je možný veliký zisk tam je logicky i veliká konkurence ve které není snadné uspět.

Mnoho lidí hledá marně zázračné způsoby, jak uspět na internetu pomocí podvodů a podrazů, kdo jiným jámu kopá ten do té jámy nakonec sám spadne! Podívejme se na staré pohádky, které jsou pořád populární, příčinou je možnost uniknout z problémů do světa iluzí kde nejsou už problémy. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je internet, který z vás udělá milionáře.

Vše je o výrobním tajemství, jakmile je výrobní tajemství prozrazeno, tak vás konkurence eliminuje. Podívejme se na víru v zázraky, jakmile došlo k prozrazení toho, jak funguje víra v zázraky, tak byla konkurencí víra v zázraky eliminována. Víra v zázraky je založená na propagandě a cenzuře, jakmile dojde k tomu, že je lidem dostupná televize a internet tak je prozrazeno tajemství víry v zázraky a tím víra v zázraky je eliminována.

Sliby se mediálně snadno slibují a jenom hlupáci se dočasně radují, než jim dojde, že je zase někdo chytře podrazil, když ptáčky do klece lapají, tak jim hezky zpívají. Mír je válka vedená jinými zbraněmi, internet je digitální virtuální válečné bojiště a jde o to jaké zbraně používáte k tomu, aby se z vás stal milionář, pochopte konečně to, že dobrotu si musí každý zasloužit.