1 000 376

Bře 13, 2023

Kontrola nad časem a prostorem selhala a následkem jsou logicky problémy na které není správné řešení, základem pro fungující kontrolu je jednoduchost, jakmile je jednoduchost násilně nahrazená složitostí tak následkem je selhání kontroly nad časem a prostorem.

Vědci pomocí statistiky hledali příčiny selhání a po dlouhé době dospěli k tomu, že příčinou je vždy selhání kontroly, podívejme se třeba na silniční provoz, zde neustále dochází běžně k selhání kontroly a následkem je silniční nehoda se zlými následky.

Zde se dostáváme k optimalizaci, která nahradí složitost za jednoduchost a teorie za praxi, optimalizace je složitý proces, který naráží na mnoho problémů, které brání optimalizaci.

Při optimalizaci se musí provést mnoho systémových změn se kterými se nepočítalo, a tak je často optimalizace nepopulární, protože při ní ten, kdo je díky protekci nahoře se nečekaně ocitne rychle dole.

Toužíme po ideálním světě, ve kterém se budeme mít všichni trvale lépe, ale přitom už nechceme, aby došlo k optimalizaci složitého systému, která povede k jednoduchému systému!

Svatá pravidla, která nás ovládají jako loutky nejsou mnoho tisíciletí optimalizovaná, a proto máme blbou náladu, a to řešíme pomocí ubohých náhražek, které naše problémy odsouvají do budoucnosti.

Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je ukryto pod povrchem, pod povrchem je svatá teorie, která v praxi optimálně nefunguje, naše společnost je založená na propagandě a cenzuře už mnoho tisíciletí, není zde nikde na světě; demokracie, humanismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus atd. 

To logicky vede k zásadní otázce, co zde je za kontrolní systém, který vše násilně ovládá? Je zde všude mnoho tisíciletí dogmatismus! Dogma subjektivní pravda, která z dálky vypadá jako objektivní pravda!

Proto je zde tolik konfliktů mezi; zákony, pravidly, předpisy, normami, uměním, vědou, technikou, náboženstvím, politikou, propagandou, reklamou, databázemi, programy atd.

Je naivní věřit tomu že mohou demokratické politické volby nahradit starý dogmatismus za nový skepticismus, dokud to neuvidím na vlastní oči tak tomu neuvěřím o tom je skepticismus.

Lidi totiž rádi lžou ve snaze získat nějaké hodnoty nebo výhody. Propaganda začíná pohádkami pro děti a končí reklamou na zázračné léky pro staré lidi, následkem je to že pitomců je na světě jako sraček.

Z lidí se stal levný materiál na pokusy, které na lidech dělají všemocné bohaté elity, miliony zbytečně mrtvých lidí, to je pro elity jenom statistika! Nikdo za nic nemůže každý si přeci jenom profesionálně plní svoje povinnosti, každý psychopat se tak zbaběle schovává za; boha, náboženství, politiku, stát, národ, organizaci, podnik, systém atd.