1 000 375

Bře 12, 2023

Neustále je zde snaha mocných organizací o to, aby se změnil každý člověk na dokonalého robota, kterého jde snadno na dálku ovládat, přitom ti, co ovládají mocné organizace se odmítají změnit na robota který jde snadno ovládat! Mocní čerti by chtěli z bezmocných čertů udělat anděly a ono to v pekle nefunguje!

Vše je zde pokrytecké divadlo, kde každý pitomec chce hrát hlavní roli, následkem je to že je nám ten druhý peklem! Vytvořili jsme ideologie (pohádky, náboženství, politika, ekonomika) ve kterých je vše ideální, jenže v praxi ideologie nefungují, protože realita není ideální, protože realita je o soutěži a boji o hodnoty.

Pokud nahradíme jednoduchost za složitost tak následkem je to, že se ráj promění na peklo, zakázaný strom v ráji měl ovoce, které dokázalo proměnit jednoduchost na složitost, a tak se z nahých andělů stali oblečení čerti co žijí v konzumním pekle. Šachová hra je klasickou ukázkou složitosti světa, ve kterém žijeme proto lidem více vyhovují karetní hry, které jsou jednoduché.

Malé děti žijí v ráji do té doby, dokud neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvit tak ráj zmizí a dítě žije v pekle, a tak se z anděla stane čert. Díky tomu že umíme mluvit tak vytváříme složitou realitu ve které musíme obrazně neustále hrát šachovou hru s cizími lidmi, a tak z toho máme deprese.

Operační systém Windows je zbytečně složitý, a tak s ním je mnoho problémů, vývoj směřuje k tomu, že se z osobních počítačů stanou jenom obrazovky s klávesnicí a myší, připojené rychle bezdrátově na internet a už si nebudeme kupovat operační systém Windows a drahé programy, protože všechny digitální procesy budou probíhat jenom na centrálních počítačích s umělou inteligencí.

Ve snaze ušetřit hodnoty dojde k tomu, že se začnou lidi nahrazovat za roboty, to povede k tomu, že se lidi začnou přemísťovat do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenápadně realizovala genocida, nejsou lidi tak nejsou problémy, konečně už lidi nebudou muset chodit do školy a zaměstnání, vše skončí evolučně tak že malá skupina nahých lidí skončí za sklem v zoologické zahradě.