1 000 374

Bře 12, 2023

Internet je plný chytrých podvodníků, co se snaží lidi napálit a okrást, sliby se slibují a blázni se radují o tom je internet který se snaží na vás chytře parazitovat mnoha chytrými způsoby. Ano, i ty můžeš být díky internetu milionářem, to je klasická digitální past, do které se chytají hlupáci.

Pochopte konečně to, že tam kde je možný veliký snadný zisk, tam je i veliká profesionální konkurence, která zablokuje vaše naivní snahy o to být milionářem velmi snadno a rychle! Založ si; portál, sociální síť, katalog, encyklopedii, stránku, blog atd.

Brzo zjistíš že něco podobného je už na internetu velmi dlouho a že nemáš tomu šanci konkurovat! Veliká konkurence je zde nejvíce z USA, kde vznikají nadnárodní informační technologie, které eliminují násilně národní informační technologie, díky tomu, že nabízejí mnoho výhod zadarmo, velké ryby požírají malé ryby o tom je každé podnikání a je o tom logicky i internet.

Většina návštěv internetu v EU je dneska přes mobilní telefony s operačním systémem Android, k čemu je vám veliká návštěvnost, když z této návštěvnosti nemáte očekávaný zisk, profesionalita je o tom mít z práce veliký zisk! Zde se dostáváme k protekci a korupci, kdo maže ten jede o tom je obchod a podnikání, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.