1 000 371

Bře 12, 2023

Vše zde vzniká z něčeho, a tak bude stačit, aby umělá inteligence zpracovala programově mnoho informací a potom je optimalizovala a tím bude moci už umělá inteligence začít psát bestsellery a spisovatelé budou už zbyteční.

Bude to stejná technická a vědecká revoluce, když roboti nahradí dělníky a řidiče, shrnuto práce pro lidi už žádná nebude, protože veškerou profesionální práci za nás udělá umělá inteligence a roboti.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a následkem bude globální odsun lidí z civilizace do rezervací a zde lidi budou mít nahý zadek a budou jíst z ruky do huby.

Často slyším že prý umělá inteligence nemůže překonat lidskou inteligenci, je to jako tvrdit že země není kulatá a že je placatá a kolem země obíhá slunce, lidi neradi mění svoje dogmatické myšlení, protože mají strach ze změn.

Pokud bude knihy a časopisy psát jenom umělá inteligence tak to logicky bude znamenat inflaci u informací a programů, něco podobného se stalo s fotkami, když lidi začali fotografovat pomocí mobilních telefonů a fotky vystavili na Instagramu nebo jinde.