1 000 370

Bře 12, 2023

S příchodem virtuální reality s umělou inteligencí nastane konec výhod pro elity, a tak elity evolučně zaniknou a vznikne virtuální globální komunismus ve kterém se nelže a nekrade. Bude to digitální globální válka o holou existenci a chybu udělá každý jenom jednou.

Nastane období specializace univerzální vzdělání bude k ničemu, lidi se začnou úzce specializovat už od tří let a svoji specializaci budou dělat po celý život. Nebude problém s tím cokoli složitého rychle a kvalitně vytvořit, problém bude to umět prodat se ziskem profesionální práce se stane vrcholovým sportem a pro nikoho zde nebude protekce nebo výhody!

Vše se bude dělat jenom ve velkém globálně, skončí problém s jazyky a hranicemi, globalizace eliminuje rozdíly mezi lidmi a mezi organizacemi, lidem dojde to, že si nebudou moci dovolit být nemocní, protože společnost už nebude sociální k nikomu a jak si to každý udělá takové to i bude mít.

Dva roky je zde pandemie a ukázalo se to, že byrokratická centralizace optimálně nefunguje, nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody zde není nikde centralizace a každému je jedno to že větší ryba zabije a sní menší rybu, je to přirozený proces boje o holou existenci to, co se nepřizpůsobí to je evolucí eliminováno.

Podívejme se na evoluční vývoj u počítačů, za pouhých padesát let se stali počítače běžnou součástí života každého civilizovaného člověka, jak vypadal osobní počítač v roce 1972? V té době byl počítač drahý, veliký, s malým černobílým skleněným monitorem a malým výkonem, prostě k smíchu!

Skutečně použitelné osobní počítače, přišli teprve za dvacet let v roce 1992, ovšem na internet jste mohli u nás v té době zapomenout! V té době se začínají už i vyrábět notebooky ale jejich výkon za moc nestál a baterie taky dlouho nevydržela. Takže skutečná digitální doba začala teprve až za dalších deset let v roce 2002, byl zde už i běžný osobní internet a ceny osobních počítačů se stali každému dostupné.

V další vlně zde byli telefony s operačním systémem, ve kterých bylo možné používat i internet, abychom si mohli na mobilu internet lépe prohlížet tak se začali rychle telefony zvětšovat a musel se telefon začít každý den dobíjet. Jaká je situace u techniky v současnosti kdy je zde rok 2023?

Nazval bych současnost digitální globální sítí, do které je chycena většina dospělých lidí, všichni jsou závislí na digitálním systému, problémem je už jenom byrokratický stát, který nepochopil to, že se musí rychle digitalizovat a optimalizovat a pořád se zde vše řeší postaru pomocí papírů a razítek!