1 000 368

Bře 12, 2023

Doba se neustále mění, a tak došlo k tomu, že zde jsou zaměstnanci na baterky, zaměstnanci, co jsou na baterky jsou dálkově ovládaní díky mobilním telefonům a notebookům, ze setrvačnosti používáme slovo baterky, ale ve skutečnosti jde o akumulátory, co se dají dobíjet. Problémem zaměstnanců na baterky je to že používání mobilů a notebooků je zdržuje od práce za kterou jsou placeni zaměstnavatelem.

Nespokojení zaměstnavatelé se rozhodli že začnou nahrazovat lidské zaměstnance za autonomní roboty na akumulátory, roboti nepoužívají mobily a notebooky, protože jsou bezdrátově rychle napojení na centrální řídící systémy. Velikou výhodou robotů je to že mohou pracovat nepřetržitě a nechtějí za práci vysokou mzdu a spokojí se jenom s elektřinou a servisem, problémem je to že roboti neplatí daně, a tak se státy dostávají do dluhů které nedokáží splatit.

Bohatý stát je založen na tom, že budou dělníci chudí, nikdo nepočítal evolučně ale s tím, že dělníky nahradí roboti a pro lidi už nebude zaměstnání za dobrou mzdu. Nejde, ale jenom o roboty, co nám berou práci je zde i umělá inteligence která nám bere práci, nebude to trvat dlouho a zanikne pro lidi práce v kanceláři a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde budou jíst z ruky do huby a mít nahý zadek.