1 000 366

Bře 12, 2023

 

Chybujeme, proto že se na něco dlouho nespecializujeme, a je jedno jestli jde o řemeslo nebo o programování, zde se dostáváme k pokrytecké povrchnosti, pokud je zde chyba tak ta chyba má jistě i nějakou příčinu, proč se na něco dlouho nespecializujeme?

Nespecializujeme se na něco dlouho protože nemáme kořeny a mnoho se pohybujeme fyzicky a psychicky, tím že jsme v pohybu tak nemáme možnost se na něco dlouho specializovat, a tak vznikají chyby v programech v nás a okolo nás.

Nejde bezchybně něco naprogramovat a optimalizovat tam kde je vše v pohybu, protože s pohybem přicházejí rychlé a nečekané změny. Abychom nějak mohli vyřešit chyby v programech tak vznikl evolučně mozek který používá; rozum, inteligenci, vědomosti, víru atd. nejde si nevšimnout toho že se vše v nás a okolo nás zrychluje a narůstá u všeho složitost.

Velikým problémem se stala teorie, která není otestovaná praxí, teoreticky by měl program být bez chyb jenže jakmile jej nasadíme do praxe tak se ukáže to, že v programu je mnoho chyb, podívejme se na politické programy, ve kterých je mnoho chyb a následkem je krize, která vytváří zaostalost a bídu, přitom jsou politici velmi dobře zaplacení a mají zde i imunitu a mnoho výhod a jistot.