1 000 363

Bře 12, 2023

Podívejme se na pravidla, podle kterých žijeme, tato pravidla známe díky propagandě v rodině a škole, taky je zde i propaganda v; tisku, knihách, kinech, divadlech, rádiu, televizi, internetu atd. propagujeme zdarma to co považujeme za správné, reklama je za peníze, a tak lze pomocí reklamy propagovat cokoli a jakýmkoli způsobem. Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, a tak je protikladem propagandy reklama.

Propaganda to je láska zadarmo a reklama to je láska za peníze, peníze nahradili lásku stejně jako drogy nahradili náboženství, vše je zde o tom že se staré nahrazuje za nové a chybné za správné. Jakmile jsme si začali díky přelidnění být cizí tak následkem byl vznik propagandy a později vznikla reklama, vše zde jsou příčiny a jejich následky, tam kde není přelidnění tam není ani propaganda a reklama, protože zde není konzumní civilizace!

Ten, kdo prodává chválí to, co prodává a ten kdo kupuje rád kritizuje o tom to zde je, pokud je propaganda a reklama pod optimální kontrolou tak zde nejsou žádné problémy s propagandou a reklamou, nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a potom zde budou autonomní roboti, následkem bude to že každý člověk dostane do hlavy čip, který jej odpojí od reality a tím zde skončí propaganda a reklama, z lidí se tak stanou roboti na dálkové ovládání.