1 000 360

Bře 12, 2023

Vše evolučně začalo vynálezem knihtisku, kdy bylo možné rychle a levně tisknout knihy a později i noviny a časopisy potom přišla televize a internet, zde platí ekonomické pravidlo, že nadbytek snižuje hodnotu zboží a služby. Mnoho lidí se marně snaží prodávat draho informace a programy, brzo jim dojde to, že nemají šanci na to, aby se jim jejich práce ekonomicky vyplatila!

Proč si kupovat draho informace a programy, když je zde možnost získat informace a programy levně nebo zadarmo mnoha způsoby! Ostatně nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody, jak je zde neustálá snaha o to získat vše co je hodnotné snadno a zadarmo a mnohdy když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém.

Zrušil jsem všechny globální virtuální sociální sítě, protože jsem zjistil, že je to ztráta času a peněz, vytvářet hodnotné informace a programy zadarmo pro egoisty to je naivní pitomost! Vše pomalu a jistě evolučně směřuje k tomu že informace a programy zde budou jenom zadarmo a zisk pro tvůrce informací a programů bude realizován jenom z virtuální reklamy s tím začala nejprve televize a brzo s tím začne i internet s virtuální realitou.

Mnohé stránky a blogy se naivně snaží o to nabízet přístup jenom za předplatné, tím si logicky podřezávají větev, na které sedí, podívejme se na operační systém Windows, který od verze 10 nabízí možnost přechodu ze staré verze na novou verzi zadarmo, protože je zde kvalitní linuxová konkurence, která nabízí lokalizovaný operační systém s mnoha programy zadarmo.