1 000 359

Bře 12, 2023

Internet nám nabízí mnoho možností, jak zde mít virtuální domov zadarmo, každá nabídka má svoje výhody a nevýhody, je to o pravidlech a nastavení ve kterém budete mít svůj virtuální domov, statisticky je na vrcholu dneska sociální síť jako je; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedln, YouTube, TikTok, Blogger, WordPress atd. V minulosti zde byli i populární sociální sítě které evolučně zanikli, protože nedokázali konkurovat úspěšným sociálním sítím.

Zajímavou sociální sítí zadarmo u nás je Webnode zde si je možné vytvořit snadno a rychle stánku nebo blog s profesionálním vzhledem na doméně třetího řádu, problémem zde jsou limity, které blokují dosažení veliké návštěvnosti a velikého množství obsahu. Ideální je investovat do nákupu internetové domény a umístění domény na hosting, to je ale už řešení pro profesionály. Taky je zde i možnost si založit blog třeba na iDnes nebo na Signály, ale zde jsou přísná pravidla a stačí málo a blog vám bude administrátorem smazán.

Největší problém je realizovat u vašeho virtuálního domova velikou popularitu, aby díky ní měl váš virtuální domov i velikou návštěvnost, v čem je ukryto tajemství popularity na internetu? Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš, bylo a bude, o tom to zde všude je! Obsah blogu nebo stánky je zboží nebo služba a návštěvník porovnává obsah který jste vytvořili s obsahem podobných stránek a blogů, je to jako když jste ve velikém obchodě, kde je veliké množství zboží a vy porovnáváte nabídky.