1 000 358

Bře 12, 2023

S příchodem internetu se rozhodlo mnoho lidí využít internet ke svému podnikání a brzo zjistili že na to nemají schopnosti a čas, a tak svoje podnikání na internetu ukončili, v mnohém podnikání na internetu je podobné profesionálnímu sportu, kde není protekce ani korupce. Základem pro podnikání na internetu je investice do správné domény a umístění domény na hosting. Vybereme si redakční systém, šablonu a pluginy, aby byla na stránce veliká návštěvnost tak budete muset stránku naplnit optimálním obsahem.

Představte si, že obsah; portálu, sociální sítě, katalogu, stránky, blogu atd. je jako zboží v obchodním domě, je zboží, co se dobře prodává a zboží co se špatně prodává, nejčastější chybou amatérů je snažit se prodávat to, co se špatně prodává! To, co se špatně prodává je snadno a levně dostupné, špatně se prodávají kopie a dobře se prodávají originály, mnohé kopie se proto snaží, aby z dálky vypadali jako originály.

Je to jako s výběrem počítače, který vám bude profesionálně dlouho spolehlivě sloužit, ideální je si nechat počítač sestavit z kvalitních dílů. Podnikání to je škola, která nemá prázdniny, budete se muset neustále něčemu novému učit, veliký zisk se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem to není maličkost, vše je o tom že teorie v praxi nefungují, bez praxe nemáte šanci na to, že v podnikání uspějete!