1 000 357

Bře 12, 2023

1 000 357 1

Každý se s tím sekává často že je nějaký systém pomalý, nemusí jít jenom o starý levný počítač, může jít i o; ekonomiku, politiku, vědu, podnikání, školství, umění, dopravu, internet atd. co vlastně způsobuje to, že je něco pomalé? Dlouho jsem nemohl přijít na to proč je moje stránka pomalá a zkusil jsem naistalovat plugin ve WordPress a najednou byla stránka rychlá. A podobné je to i s ostatním co je pomalé, jde o to vědět co ten pomalý systém potřebuje a pokud to pomalý systém dostane, tak je najednou pomalý systém rychlým systémem!

Podívejme se na mocnou vládu, která je systémově pomalá a následkem je zde krize u ekonomiky a psychicky, nemůžeme nainstalovat nějaký program stažený z internetu který by naši vládu urychlil, ale můžeme naši vládu nahradit za umělou inteligenci, podívejme se okolo sebe všude dochází k tomu, že se lidi nahrazují za stroje a programy, je třeba nebát se revolučních řešení.

Dlouho zde byl feudalismus, a nakonec jej nahradil kapitalismus, v současnosti už kapitalismus nefunguje optimálně a rychle proto jej nahradíme za virtuální realitu s umělou inteligencí, většina politiků, co nám pomalu vládnou jsou starobní důchodci, a tak si budou moci konečně užít důchodu a už nás nebudou otravovat svými subjektivními pravdami, které v praxi nefungují.