1 000 356

Bře 12, 2023

Nastavili jste si programy u televize a tím jste si televizi naprogramovali, programování to je nastavení, které umožní, aby se něco automaticky konalo, to že neumíte naprogramovat něco co je vám cizí, neznamená to, že neumíte programovat! Nechápeme to, co je nám cizí, protože o tom nemáme správné informace! Každá organizace se snaží naprogramovat ty co jsou v organizaci tak aby organizaci správně sloužili, takovou organizací je; unie, stát, království, obchod, podnik, škola, rodina, virtuální realita atd.

Není ten organizační program, co by se zavděčil všem pitomcům, a tak zde platí pravidlo, že ten, kdo neposlouchá organizaci je potrestán a ten kdo poslouchá je odměněn. Jak to proboha děláš? Mám na to systém! Pokud na něco máme systém tak na to máme informace a program, o tom to zde bylo a bude že bez specializace a optimalizace ve veliké konkurenci nejde uspět!

Vše je zde evoluční experiment, a tak z malého vzniká veliké a potom se to rozpadá na malé, to, co je dneska svatým populárním kultem, kterému sloužíme to zítra bude vyhozeno do odpadu, vše je zde dočasně, jenom napětí mezi protiklady je zde trvale a tato energie vytváří příčiny a jejich následky! Život má pro nás smysl, pokud jsme úspěšní a myslíme na sebevraždu, pokud jsme neúspěšní.