1 000 355

Bře 12, 2023

1 000 355 1

Představme si, že by zde byla možnost snadno a rychle poznat každého člověka do hloubky, jak by vypadali naše vztahy? Ten druhý by pro nás ztratil hodnotu, protože by si už nemohl hrát pokrytecky na to co ve skutečnosti není! Vše je zde založeno na egoistickém pokrytectví, kdy si čerti hrají na to, že jsou andělé!

Podívejme se z blízka na prezidenta a zjistíme že je to ubohá stará nemocná loutka kterou ovládají ubohé závislosti, jsme klamáni více než si uvědomujeme pomocí dogmatické propagandy a cenzury. Vše je zde jenom o tom že dobrota je žebrota, pokud se člověk chce mít dobře tak musí být k druhým zlý a k sobě dobrý, bylo a bude, hříšník je vždy ten druhý!

Ideálním řešením je vytvořit anonymní společnost ve které každý člověk byl naskenován a jeho genetické tělo bylo v krematoriu eliminováno, a tak nový člověk bude existovat jako anonymní číslo jenom ve virtuální realitě, budeme znát jenom profesionální práci a nebudeme se už snažit si hrát na to co nejsme, tak zde skončí konzumní peklo a vznikne zde virtuální ráj kde se nelže a nekrade.