1 000 353

Bře 12, 2023

Veliké ryby požírají malé ryby, o tom je realita, ve které žijeme a tak; Microsoft, Google, Facebook, Apple, Intel, AMD atd. jsou velkými rybami ve světě informační technologie, jakýkoli odpor konzumentů je marný, budete všichni už brzo naskenováni a vaše genetická hříšná těla se v krematoriu eliminují, stanou se z vás všech inteligentní programy ve virtuální realitě.

Na fyzickou práci budou už jenom; stroje, roboti, programy atd. bude to globální restartování konzumního systému a po tomto restartu zde bude digitální konzumní systém ve které se nelže a nekrade! Pro nikoho na světě nebude imunita nebo výjimka, nebude ani možnost zbaběle utéci z civilizace, aby se někdo vyhnul eliminování svého hříšného těla.

Složíte evoluční zkoušky a postoupíte evolučně nahoru, zájem evoluce je nad zájem subjektů a objektů, vše je zde o tom že po akci je zde reakce a napětí mezi protiklady je zdrojem energie v nás a okolo nás. Nejprve jsme si vymysleli boha a kouzelníky, potom jsme začali vymýšlet kultury a civilizace, dneska přichází digitální globální doba, kdy vymyslíme virtuální realitu, která nahradí kulturu a civilizaci, vše je zde evolučně dočasně!

Tak jako mobilní telefony s operačním systémem nastartovali digitalizaci, tak virtuální realita nastartuje evoluční proces, který začne rychle nahrazovat staré za nové, skončí období, ve kterém zde všemu kralovala lež a nenávist a přijde nové období kdy zde bude všemu kralovat pravda a láska, z čertů se tak začnou stávat andělé co nelžou a nekradou. Už nebudeme potřebovat prezidenty a celebrity, protože v ráji je emancipace. Naše vesmírná GVKB loď opustila při startu peklo a za mnoho století se vrátí zpět na místo startu a místo pekla zde bude ráj.