1 000 350

Bře 12, 2023

Podívejme se na; knihy, časopisy, rozhlas, televizi atd. zde nejsou možné komentáře a nikomu to nevadí a pokud mu to náhodou vadí tak má bohužel smůlu! Na internetu je často možnost komentovat obsah který je zde zveřejněn.

Většinou ale je komentář zveřejněn teprve po schválení moderátorem, protože mnoho komentářů je chybných to vedlo k tomu, že se začala vypínat možnost komentovat obsah zveřejněný na internetu.

Já bych šel dále a zavedl bych pro přístup na internet certifikace, ten, kdo by nedostal globální certifikaci s roční platností, ten by neměl možnost přístupu na internet.

Prevence je základem pro zajištění kvality, je třeba pochopit to že si nejsme rovní a že to co je dovoleno těm co poroučejí to je zakázáno těm co musejí poslouchat.

Podívejme se na počasí, často je zde s počasím nespokojenost a nikdo nemá možnost komentovat počasí, stejně by mu to bylo k ničemu! Chceš něco komentovat tak od toho je; Facebook, Instagram, Twitter, YouTube atd. proto jsem smazal všechny ubohé sociální sítě, které jsem měl, aby zde nebyla už možnost uboze komentovat moje geniální myšlenky.